Tvorba online aplikací, eshopů a webových stránek

Využijte naše služby a buďte vždy o krok napřed před konkurencí.
Odlišíme Vás a v online světě vybudujeme unikátní identitu, která reprezentuje i prodává.

Podívejte se na naší práci

Kdo jsme?

Jsme internetová agentura poskytující full-service pro všechny klienty. Vývoji na webu se věnujeme již přes 10 let. Rádi vymýšlíme nová řešení, která jsou inovativní a nezapadnou v davu. Za dobu našeho působení jsme se setkali s mnoha různými typy projektů. Jsme upřímní, řekneme Vám, pokud nám Váš projekt či záměr nebude dávat smysl i když to může znamenat, že se rozloučíme. Naší předností je především orientace na tvorbu efektivních řešení. Přesto, že rádi zkoušíme nová řešení, nikdy se nestanete "pokusnými králíky".

Proč zvolit nás?

Rádi se prezentujeme vlastní prací. Můžeme Vám dodat a ukázat reference pro malé lokální firmy, střední firmy i nadnárodní společnosti. Práci předáváme v domluvený termín a za domluvenou cenu. Vždy v průběhu realizace či před ní vymyslíme i něco navíc, co web posune dále. U nás má každý web vlastní náboj a nezapadne mezi ostatní na internetu.

S čím Vám pomůžeme


Rádi Vám pomůžeme s celou řadou věcí, ale známe vlastní limity. Rádi využíváme služby specialistů, pokud víme, že dodají výbornou kvalitu práce. O to se ale starat nemusíte, vše Vám dodáme pod naší hlavičkou. Jsou ale věci, které zvládneme na 100% a rádi je nabídneme i Vám.

Responzivní web

Dnes má web každý, je ale rozdíl mezi "mít web" a mít "dobrý web". Naše práce je z webů dělat dobré weby. Opravdu dobré weby.

Online aplikace

Vítejte ve světe online aplikací. Dnes již nemusíte instalovat programy do počítače a čekat, co se bude dít. Vše může běžet online, Vy můžete mít Váš bussines pod kontrolou z domova nebo třeba z tabletu na dovolené.

Online marketing

Zařídíme, aby se o Vás lidé dozvěděli. Používáme Facebook kampaně, Sklik i Google AdWords - pro každého klienta to, co mu přinese největší efektivitu. Nebojíme se ani nových a neokoukaných řešení.

Eshopová řešení

Mohli bychom Vám nabídnout eshop, který Vám předáme a rozloučíme se. U nás ale spolupráce takto nefunguje - eshop pro Vás budeme neustále monitorovat a navrhovat možné úpravy jak obchodní, tak technické.

Naše reference


Za naší práci se rozhodně nestydíme. Pro nás neexistuje "malý" a "velký" klient - rozlišujeme klienty pouze na spokojené a na ty nespokojené.

A desítky dalších online projektů, webů a aplikací...

Hodila by se Vám pomoc na internetu? Ozvěte se.


 

info@pixelomedia.cz

+420 774 664 074

 

Budeme se těšit, že nás kontaktujete.

Copyright © 2015 Pixelomedia. Design by TemplateGarden.